Alipaşa mahallesi çetin emeç bulvari no:136/3

Image

Çorlu'da Oto Kiralama

Araç kullanımı, gün geçtikçe artmaktadır ve bu da araç satışlarını etkilemiştir. Günümüzde artan araç fiyatları da insanları araç kiralamaya yöneltmiştir. Aslına bakılacak olursa araç kiralama, araç satın almaya göre oldukça avantajlıdır. Sadece ihtiyacımızı karşılayabileceğimiz sürede araç kiralayarak işimizi sorunsuzca halledebiliriz. 

Platin Oto Kiralama firması olarak Çorlu'da en iyi araç kiralama firmaları arasında yer alıyoruz. Profesyonel çalışanlarımız ve geniş araç filomuz ile sizlere en iyi araç kiralama deneyimi sunuyoruz. Sitemiz üzerinden, kiralamak istediğiniz aracı, teslim yerlerini ve tarihini belirterek, isteklerinize ve bütçenize uygun olarak kısa süre içerisinde seçebilirsiniz. Platin Oto Rent A Car firması bünyesinde çalışan uzman personellerimiz, oto kiralama işlemlerinizde, kiralamadan teslime kadar sizlere tam destek vererek ayrıntılı bir şekilde yardımcı olacaktır. Dilerseniz navigasyon cihazı ve bebek koltuğu gibi ekstraları da kiralama işlemlerinize dahil edebilirsiniz. 
Platin Oto olarak sizlere en iyi oto kiralama deneyimi yaşatmak için piyasadaki yerimizi koruyor ve sunduğumuz hizmetlerden ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz. 

İletişim Bilgilerimiz

  • 0 544 575 59 59
  • [email protected]
  • Alipaşa Mah. Çetin Emeç Bulvarı No:136/3 Çorlu / Tekirdağ